Aktualności

18 listopada 2020 12:33 | Aktualności

Pociągi na stacji w Szulborzu Wielkim już od 13 grudnia 2020 roku.

 szanowni_panstwo.png

 

miło mi poinformować, że wraz z nowym rozkładem jazdy, który wchodzi w życie 13 grudnia 2020 r., na stacjach Szulborze Wielkie, Kietlanka oraz Zaręby Kościelne, będą zatrzymywać się pociągi Kolei Mazowieckich.

Koleje Mazowieckie to samorządowa spółka, która na rynku przewozów pasażerskich funkcjonuje już 16 lat. Jesteśmy nowoczesnym przewoźnikiem, stale podnoszącym jakość swoich usług. Uruchamiamy ok. 800 pociągów dziennie, zapewniając dojazd do pracy, szkoły czy w celach turystycznych tysiącom mieszkańców województwa mazowieckiego.

Bilety na przejazdy pociągami Kolei Mazowieckich są do nabycia w atrakcyjnych cenach. Honorowane są ulgi ustawowe, a także ulgi handlowe, np. oferta KM-35, która umożliwia zakup biletów o 35% taniej dzieciom i młodzieży do ukończenia 26 roku życia, nieposiadającym uprawnień do ulgi ustawowej, a także osobom, które ukończyły 60 lat. Pełna lista ofert oraz szczegółowy rozkład jazdy pociągów znajdują się na stronie mazowieckie.com.pl.

Zakupu biletów można dokonać w kasach biletowych, za pośrednictwem strony bilety.mazowieckie.com.pl, w aplikacjach SkyCash oraz mPay, w biletomatach KM, a także bezpośrednio u kierownika pociągu. W cenie biletu podróżny może zabrać rower lub psa. Ponadto każdy bilet na przejazd pociągiem Kolei Mazowieckich upoważnia do skorzystania z atrakcyjnych zniżek u partnerskich instytucji kultury w ramach akcji promocyjnej „Koleją do Kultury”. Ich listę znajdą Państwo na stronie dokultury.mazowieckie.com.pl.

 

Cieszę się, że do grona naszych podróżnych będą mogli dołączyć mieszkańcy kolejnych mazowieckich miejscowości. Kolej to przyjazny środowisku naturalnemu i bezpieczny środek transportu, który warto wybrać, planując swoje podróże. Serdecznie zapraszam do skorzystania z usług Kolei Mazowieckich.z_wyrazami_szacunku.png

Rozkład jazdy pociągów (ważny od dnia 13 grudnia 2020 roku)


km_nowe_stacje_plakat2.gif

Przeczytano: 191 razy.| Wydrukuj|Do góry